نمايش "فرجام" به روي صحنه رفت

فرجام، عنوان نمايشنامه‌‏اي است نوشته "مليحه مرادي جعفري" كه به كارگرداني" احمد ايراني خواه "در تالار مجموعه نو تئاتر شهر به روي صحنه است .

189.gif

اين نمايشنامه روايتگر دو مرد است كه چند ثانيه‌‏اي به طويله‌‏اي پناه مي‌‏آورند و صاحب آن طويله را براي درخواست كمك به بصره مي‌‏فرستند دراين مدت دختر صاحب طويله به امر پدر مامور پذيراي از اين دو مرد مي‌‏شود ؛ آن دو مرد خود را تاجر معرفي مي‌‏كنند و دختر از آمدن خون خواهان حسين عليه السلام به روستاي مكتانيه خبر مي‌‏دهد كه اين سر آغاز روايت نمايش است .
اين كارگردان تئاتر در معرفي عوامل نمايش افزود: "مصطفي طاري"،" ناديا فرجي "،" اصغر رضايي" و من به عنوان بازيگر، "مژگان عيوضي" به عنوان طراح صحنه و "محسن ميرزايي" به عنوان آهنگساز در اين نمايش حضور دارند.
وي در بخش ديگري از صحبت‌‏هايش افزود: بعد از اتمام اجراي اين نمايش كه تا هفته آينده هر شب ساعت 18 در تالار نو مجموعه تئاتر شهر به روي صحنه مي‌‏رود، قصد دارم برنامه ريزي‌‏هاي لازم را براي اجراي نمايش كودك مدفون اثر سام شپارد را در سال آينده انجام داده و درصورت فراهم شدن امكانات آن را به روي صحنه ببرم .
لازم به ذكر است ، ميمون ميمون است ، يك كاسه خون آنتي گونه درنيويورك، خورشيد گمنام، بي خانمان، مرواريد از جمله كارهاي گروه كارگاه تجربي نمايش است ، ضمن اين كه نمايش شازده قورباغه نيز از آخرين كارهاي اين گروه بود كه سال گذشته در تالار مولوي براي عموم به روي صحنه رفت.

/ 0 نظر / 10 بازدید