برگزاری کارگاه رایگان ”مایم” در مدرسه تئاتر سه نقطه

 

مدرسه تئاتر سه نقطه به صورت رایگان در دو روز متوالی کارگاه تخصصی "مایم"زیر نظر محمدرضا غریب زاده برگزار می کند.

به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی مدرسه تئاتر سه نقطه، کارگاه مایمMime، با هدف رسیدن به زبان جهانی و آموزش و تمرکز بر مولفه هایی چون دستیابی به تکنیک "میم" و تاثیر مستقیم بر بازیگر، کشف استعداد افراد متوسط و درخشش و نبوغ نخبه ها، شناخت بدن و به کارگیری اعضا برای پیشبرد اجرایی یا انتقال مستقیم احساسات، واکنش ها و عواطف بدون دخالت واژگان برگزار می شود.
با توجه به بدیع بودن تشکیل چنین دوره ای، مدرسه تئاتر سه نقطه در نظر دارد در تاریخ های 3 و 4 اردیبهشت سال 91 از ساعت 17 تا 20 این کارگاه را به صورت رایگان برگزار کند تا علاقمندان با شیوه آموزش «مایم» و نحوه تشکیل این کارگاه آشنایی پیدا کنند.
بر این اساس مدرسه تئاتر سه نقطه در نظر دارد طی سال 91 به آموزش، تولید و اجرای "مایم" برسد و همچنین با توجه به تشکیل کارگاه های رایگان در نظر گرفته شده، کارگاه "مایم" را از اواسط اردیبهشت ماه 91 برای سه ترم متوالی برگزار کند.
علاقمندان می توانند به منظور ثبت نام در این کارگاه به نشانی خ جمهوری، بعد از خ حافظ، خ سی تیر، جنب بنیاد سینمایی فارابی پلاک 67 ، واحد 1 مراجعه یا با شماره های 66714445، 66712384 و66705637 تماس بگیرند.

/ 0 نظر / 13 بازدید