«نقل ضحاک ماردوش» به چاپخانه رفت

وی افزود: این نمایشنامه‌ها در واقع نقل‌نامه هستند و به صورت متون نقالی نوشته شده‌اند که قابلیت اجرا را در همه اماکن و محلات باز و بسته دارند. مخاطب اصلی این کتاب‌ها هم نوجوانان هستند و می‌توانند این نقالی‌ها را در محیط مدرسه، محل بازی یا هر جای دیگر اجرا کنند. جلد اول این مجموعه با 48 صفحه چاپ شد و قرار است دیگر مجلدات مجموعه نیز حجمی در همین حدود داشته باشند.

این نویسنده گفت: در حال حاضر یک عنوان از این مجموعه چاپ شده و «نقل ضحاک ماردوش» هم تا چندی دیگر چاپ می‌شود. 3 جلد دیگر هم از این مجموعه را تقریبا آماده دارم و قصد دارم کار نگارش مجلدات دیگر را برای این مجموعه ادامه بدهم. 3 جلد دیگر تقریبا آماده هستند، ولی باید با ناشر دو جلد قبلی یعنی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان قرار دادشان را امضا کنم.

جهانگیریان درباره دیگر آثارش گفت: انتشارات سوره مهر قرار بود مجموعه‌ای از نمایشنامه‌های کودک را از نویسندگان مختلف چاپ کند که کتاب «های و هوی» از این مجموعه برای من بود و 2 سال پیش آن را به ناشر تحویل دادم. مدیر انتشارات سوره مهر هم پیش از این و در نمایشگاه کتاب امسال تهران این خبر را اعلام کرده بود که این کتاب آماده چاپ است، ولی فعلا از انتشار یا عدم انتشار آن خبری ندارم. این کتاب‌ها ابتکار خوبی هستند که در صورت چاپ، برای مخاطبانشان فواید زیادی خواهند داشت.

/ 0 نظر / 23 بازدید