محبوبه بيات و اجراي دو اثر نمايشي در سال آينده

" محبوبه بيات" دو اثر نمايشي از " هادي حوري "و " عزت الله مهر آوران " را ساال آينده در يكي از تالارهاي مجموعه تئاتر شهر به روي صحنه مي‌‏برد .

محبوبه بيات گفت: بعد از ايفاي نقش در نمايش "مرد نيك" به كارگرداني امير دژاكام، تصميم گرفتم نمايشنامه" رتيل" نوشته" هادي حوري" و نمايشنامه "تقدير نفرين شدن ليلي مكبث" كه براساس اثر شكسپير است و توسط" عزت الله مهر آوران" نوشته شده است را كارگرداني كنم .
وي افزود: نمايشنامه رتيل روايتگر شخصيت يك زن و يك مرد است كه بازيگر شخصيت مرد را " امير دژاكام" ايفا مي كند ؛ اين در حالي است كه بازيگر شخصيت زن را هنوز مشخص نكرده‌‏ام ؛ در نمايشنامه "تقدير نفرين شدن ليلي مكبث" كه نمايشنامه اي تك نفره است و ازويژگي‌‏هاي خاصي برخوردار است قصد دارم خودم به عنوان بازيگر در اين نمايشنامه به ايفاي نقش بپردازم .
وي در بخش ديگري از صحبت‌‏هاي خود افزود: بيشتر علاقه مندم كه خود را در تئاتر متمركز كنم اين در حالي است كه امسال دو كار تلويزيوني برايم پيشنهاد شد ولي احساس كردم نقش‌‏هايي كه برايم در نظر گرفته شده بود كه مناسب نبود ؛ من همواره بر اين باورم كه شايد تئاتر از نظر مالي زندگي تئاتري‌‏ها را اغنا نكند ولي از نظر روحي بسيار لذت بخش‌‏تر از حضور در تلويزيون است .

/ 0 نظر / 6 بازدید