وبلاگ جدیدی به نام خبرگذاری پرشین بلاگ شروع به کار کرده و در آغاز کارش پستی را در مورد انتخابات انجمن نمایشگران عروسکی گذاشته، ضمن تبریک به ایشان برای ورودشون به جامعه وبلاگ نویان و آرزوی موفقیت، قسمتهایی از این نوشته را نقل می کنیم. برای خواندن کل مطلب که نقد بسیار جالبی هم هست به وبلاگ خبرگذاری پرشین بلاگ مراجعه کنید (لینک مطلب) :

 به نقل از روزنامه اعتماد هیات مدیره انجمن تئاتر عروسکی بنفشه بدیعی را به عنوان مدیر این انجمن انتخاب کرد.

...

   دست اندر کاران نمایش عروسکی شاید از رقابت و گه گاه تقابل بین دو انجمن مبارک - یونیما و انجمن نمایشگران عروسکی باخبر باشند. بنفشه بدیعی یکی از کسانی است که از مدتها قبل رابطه مناسبی با بهروز غریب پور علی پاکدست و مریم اقبالی داشته است. به این موضوع باید مدت زمانی را که او در خانه هنرمندان مشغول به فعالیت بود را نیز اضافه کرد. انتخاب او به این سمت می تواند به تعامل میان این دو انجمن نمایشی و نزدیکی بیشتر اعضای آن ها کمک فراوانی کند. به علاوه جوانی ایشان که نتیجتا مشورت پذیری بیشتر را به همراه خواد داشت می تواند از دوری و کناره گیری سلایق مختلفی که در بین علاقمندان به این هنر به چشم میخورد ( و اغلب موجب تضعیف موقعیت آن در بین اجتماع شده است ) جلوگیری کند.

    در سال ۱۳۸۱ بنفشه بدیعی دبیری جشنواره نمایش عروسکی دانشجویی کشور را به عهده گرفت و در آن زمان، با کمترین بودجه و با کمک گرفتن از ارتباطات گسترده با دیگران و بسیج کردن نیروهای ممکن از دانشگاه های مختلف، یکی از بهترین دوره های این جشنواره را رقم زد. این تجربه مدیرتی توانست خانم بدیعی را به عنوان یک مدیر خوب در عرصه تئاتر عروسکی مطرح کند تا آنجا که رقیبان و منتقدان او نیز به این موضوع اعتراف می کنند. شاید با توجه به بودجه کم انجمن تجربه آن جشنواره و ارتباطات قبلی بتواند کمی به این مدیر جوان در این زمینه کمک کند. به علاوه خانم بدیعی به خوبی نشان داده که می تواند به نرمی اهداف خود را أهسته اما به خوبی پیش ببرد.

    آشنایی خانم بدیعی با رسانه ها، حضور او در فرانسه و آشنایی با دست اندرکاران غیر ایرانی این هنر در نمایش ها و جشنواره های مختلف می تواند نمایش عروسکی ایران را از انزوای موجود خارج کند. به علاوه شناخت جامعه عروسکی ایران را از گستزه فعالیت های موجود در جهان آگاه کند و افراد صاحب سبک بیشتری را به هنرمندان ایران بشناساند.

 ...

 

                                                                       سرچشمه : خبرگذاری پرشین بلاگ

    ما هم به نوبه خودمون برای خانم بدیعی و انجمن نمایشگران عروسکی ارزوی موفقیت داریم.